Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
103 500 €
202 428.41 лв.

(1 882 €, 3 680.87 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:01 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
4-ти от 6

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Представяме за продажба двустаен апартамент в елитен комплекс с множество удобства, близо до морето в Слънчев бряг.

Очарователният комплекс е напълно завършен, въведен в експлоатация и успешно функционира. Визията му е отличителна - средиземноморски стил, с прекрасен басейн и градината, със зони за отдих и кътове за деца. Удобното местоположение на комплекса в непосредствена близост до аквапарка, автобусни спирки, ресторанти, магазини, хотели, банки и др. допринася имотите да се ползват и целогодишно, и като атрактивна инвестиция, с възможност за генериране на доходност от наем през летен сезон.

Имотът е с обща площ от 55 кв.м, разположен на 4-ти етаж със светли и просторни стаи и гледка към басейните.

Състои се от:
антре;
дневна с трапезария и кухня;
спалня;
баня с тоалет;
тераса.

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано, с всички необходими електроуреди за живеене през цялата година или за спокойна лятна почивка. Подходящо е както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за доходност през летния сезон.

Удобства в комплекса:
9 басейна със сектори за деца;
първият 50-метров олимпийски басейн в Слънчев бряг, в който е въведена система за филтриране на водата без използване на химикали! Водата в басейна е подобна на морската;
голям парк с площ от около 6000 кв.м;
3 изкуствени езера с красиво оформени тревни площи наоколо;